Odpowiednia tarcza strzelecka

Przebywanie na profesjonalnej strzelnicy jest niesamowitym doświadczeniem, które każy powinien nabyć. Niestety koszt korzystania ze strzelnicy jest wysoki, aczkolwiek jeżeli posiadamy własną broń na gumowe kluki lub wiatrówkę możemy zakupić tarcze strzeleckie.

Bogata oferta tarcz strzeleckich

Posiadając własne modele tarczy strzeleckich możemy ćwiczyć strzelanie na własną rękę. Chociaż strzały oddawane bronią na gumowe kule lub wiatrówką różni się od używania prawdziwej broni, to może być świetną rozrywką i ciekawą propozycją na spędzenie weekendowego popołudnia. Na polskim rynku dostępne są różnorodne modele, które można podzielić na dwie kategorie.

Pierwszą z nich są klasyczne i dobrze znane tarcze okrągłe. Oprócz modeli okrągłych nabyć można różnorodne tarcze sylwetkowe. Mogą one przedstawiać postacie celujące z broni w naszym kierunku, osoby o złych zamiarach, jak terrorystę z pasem wybuchowym lub prezentować czarne charaktery z filmów, zwykle science fiction. Nabyć można tarcze przedstawiające Dartha Vadera, zombi, czy też roboty.

Zróżnicowane ceny tarcz

W zależności od modelu oraz ilości, jaką planujemy nabyć ceny mogą być bardzo zróżnicowane. Najtańszym rozwiązaniem jest zakup dużej ilości klasycznych tarcz okrągłych. Decydując się na taki krok powinniśmy się przygotować na wydatek rzędu 25-30 gorszy za sztukę. Tarcze sylwetkowe są znacznie droższe i w zależności od jakości wykonania i prezentowanej postaci ich cena może wynosić od 5 do 10 PLN. Przed zakupem warto sprawdzić parametry poszczególnych tarcz.