Multitool Leatherman Signal Black – narzędzie idealne dla miłośników survivalu?

Survival to hobby nie tylko pasjonujące, ale tez niezwykle pożyteczne i prowadzące do wszechstronnego rozwoju — tak fizycznego, jak mentalnego. W przeciwieństwie do wielu innych pasji ten sposób spędzania wolnego czasu wymaga odpowiedniego wyposażenia, które poza funkcjonalnością zapewnić musi też wysoką jakość.

Szczególnie przydatne podczas zmagań w terenie są różnego rodzaju narzędzia. Można zakupić każde z nich osobna, a można także kupić istną mobilną skrzynkę narzędziową, jaką jest Multitool Leatherman Signal Black. Multitool Leatherman to cała linia produktów o sporej rozpiętości cenowej i zróżnicowanej funkcjonalności, która oferuje dobry stosunek ceny do jakości. Stal nierdzewna, z której jest wykonana, spełnia wysokie standardy. Multitool Leatherman Signal Black to przedstawiciel tej linii dedykowany właśnie miłośnikom survivalu. W jego skład wchodzi aż 19 różnych narzędzi, a do tych szczególnie przydatnych można zaliczyć między innymi młotek, piłę do drewna, pilnik do metalu, dwa rodzaje przecinaków do drutu czy dwa rodzaje kombinerek. Wybrana przez producenta grupa docelowa szczególnie będzie zadowolona też z obecności krzesiwa czy ostrzałki i ostrza nożowego, a to nie wszystkie możliwości, które oferuje ten przedstawiciel linii  Multitool Leatherman: https://ostry-sklep.pl/multitoole-leatherman

model leatherman multitool

Narzędzie to powinno zadowolić każdego miłośnika przygód w terenie i z pewnością warte jest swojej ceny, chociaż jest to jeden z droższych modeli tej linii, za którego przyjdzie nam zapłacić grubo ponad 400 złotych. Warto jednak pamiętać, że dobre wyposażenie survivalowe musi swoje kosztować, a pozornie wysoka cena wcale nie jest aż tak wygórowana, kiedy porówna się ją z cenami innych produktów tego typu.